Uushaldus


Hea uushaldus.ee külastaja!

03.08.2008

Uus Haldus OÜ on 2007 aastal loodud ettevõte. Meie konsultatsiooniteenuse eesmärk on aidata kinnisvara omanikul või kasutajal leida efektiivseim lahendus kinnisvara säilimise tagamiseks ja väärtuse tõstmiseks. Meie konsultantidel on kinnisvara haldamise ja hooldamise kogemust üle 5 aasta.


Meie nõustame Sind kinnisvara igapäevase majandamise ja kasutamisega seotud küsimustes, sh kinnisvara haldamine, hooldamine, koristamine, üürimine. Kui Sinu korteriühistus on probleeme, kulud on suured, ärihoone  või üürimaja tootlust on vaja tõsta jms, siis Uus Haldus OÜ on Sinu asendamatu partner.

Paljud kinnisvara omanikud ja kasutajad on meie poole pöördunud seoses üüritehinguga, kuna tegemist on samuti olulise kinnisvara igapäevast majandamist puudutava teemaga. Meie tegevuseks ei ole üüripindade vahendamine, küll aga oleme alati leidnud mõne hea idee kulude kokkuhoiuks ja seega tulude suurendamiseks ning seda nii üürile soovijale kui ka üürile andjale. Korrektsed üürilepingud tagavad kindlustunde nii üüriperioodi alguses kui ka lõpus.

Loe Uus Haldusest lähemalt